Shechania Project
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Shechania Project

Open Forum for issues in the project

אינדקסGalleryחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

שינויים פנימיים

Go down 
2 posters
מחברהודעה
רייפר
Admin

מספר הודעות : 25
Registration date : 02.12.06

שינויים פנימיים Empty
הודעהנושא: שינויים פנימיים   שינויים פנימיים Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 8:44 pm

מעניין אותי לדעת על רעיונות לשינויים פנמיים שמשפחות הדגם חשבו עליהם ???
תכתבו כאן על כל מני רעיונות שיש ....
יניב
חזרה למעלה Go down
http://pages.google.com/?pli=1
נירית ואמיתי

נירית ואמיתי

מספר הודעות : 15
Registration date : 10.12.06

שינויים פנימיים Empty
הודעהנושא: Re: שינויים פנימיים   שינויים פנימיים Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 8:30 pm

הרעיונות שלנו הם די בסיסיים בסה"כ:
1. החדר שמימין למדרגות העולות לקומת הביניים (שיש לו קיר משותף אחד עם חדר ההורים וקיר משותף נוסף עם הסלון) - להפוך אותו לחדר משפחה, ע"י שבירת קיר המסדרון וקיר המדרגות. אנו עדיין מתלבטים לגבי ההפרדה בין חדר המשפחה שנוצר לבין הסלון: האם להשאיר קיר מלא/חצי קיר/ללא קיר/שילוב כלשהו של אבן/בטון עם לבני זכוכית/אלמנטים מקרמיקה
2. החלק התחתון של הקיר שמפריד בין הסלון לחדר המשפחה (ראה סעיף 1): חדר המשפחה למעשה יושב על הגבהה של מטר. חשבנו ליצור חללים בקיר וכך ליצור למעשה איזה שהוא פתרון מידוף/דקורטיבי שיכול לשמש לספרים/בקבוקי יין/ילדים שמתנהגים לא יפה....
3. סידור המטבח: נוצר מצב כי ליד פינת האוכל יש פינה לא מנוצלת שבעין בלתי מזוינת של אויל חסר כל ניסיון תכנוני מתאימה בדיוק למקרר, מה שאומר כי ניתן להאריך את משטח העבודה של המטבח או לקצר את הקיר. אני עדיין צריך להכין מודל 1:1 של הסיפור הזה ולראות אם זה ריאלי לעבודה במטבח מבחינת המסלולים
4. אנו עדיין לא יודעים לגבי הקומה השניה. כרגע אנו מתכננים מעטפת בלבד, כך שאנו לא יודעים האם ייבנו מדרגות/גרם חלק/או שלא ייבנו כלל. אם אין כלל בניה באיזור המדרגות ככל הנראה ניצור שם איזה שהוא פתרון אכסון

זהו בסה"כ. שאר הדברים נראים לי די מובנים אבל אשמח לשמוע רעיונות וחוות דעת.
אמיתי

אה, דרך אגב, על כל הרעיונות שהעלתי פה חלים חוקי זכויות יוצרים.
על מעבר על חוקי זכויות יוצרים אלו ניתן יהיה לשלם בקפה ועוגה עם המעבר לבתים. lol!
חזרה למעלה Go down
רייפר
Admin

מספר הודעות : 25
Registration date : 02.12.06

שינויים פנימיים Empty
הודעהנושא: Re: שינויים פנימיים   שינויים פנימיים Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 10:45 pm

היי ,
אז ככה : את כיור המטבח הזזנו שיהיה מתחת לחלון המערבי - המקרר יהיה מאחורה שלידו יש קיר (מה שנותן מחיצה בין המטבח לסלון )
קיר בין חדר המשפחה לסלון יהיה חצי קיר כי אנחנו לא רוצים סגירה מלאה של הקיר מה גם שהארובה של הקמין תעבור ו"תזרוק" חום לאזור החדרים.
מזווה נשאר - עוד מקום לאחסון !
אמבטיה - מזיז את הקיר לכיוון חדר המשפחה וככה מגדיל את האמבטיה (לא עולים לקומה שניה) וצמוד לקיר זה תהיה האמבטיה מה שאומר שבעתיד שאני עולה קומה זה יהיה רק שהילדים יהיו גדולים ואז לא אכפת לי להרוס את האמבטיה !
דלת הזזה בין האמבטיה לחדר הכביסה ולא דלת רגילה ....
זה כרגע על רגל אחת ...
affraid
אשמח לקבל תגובות
רייפר
חזרה למעלה Go down
http://pages.google.com/?pli=1
נירית ואמיתי

נירית ואמיתי

מספר הודעות : 15
Registration date : 10.12.06

שינויים פנימיים Empty
הודעהנושא: קצת עדכונים לגבינו   שינויים פנימיים Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 3:33 pm

את הקיר החוצץ בין הסלון לפינת המשפחה נעשה ככל הנראה מכוורת גבס. חלק מהחללים יהיו פתוחים וישמשו כמדפים לספרים וכו'... וחחלק יסגרו ע"י סגירות חצי פתוחות: סורגי אבן, צינורות חרס וכו'.
את אמבטית הילדים הגדלנו על חשבון חדר המדרגות העתידי. על מנת להקל על בניית חדר מדרגות בעתיד דאגנו להשאיר קיר זה נקי מכל צנרת שהיא, כדי לחסוך בבלאגן.
את החלון מחדר המשפחה החוצה אנו בונים כחלון מרצפה ועד תקרה, כאשר בעתיד הוא יפוך לדלת ויאפשר יציאה (עם כמה מדרגות) לגינה.
חזרה למעלה Go down

שינויים פנימיים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-