Shechania Project
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Shechania Project

Open Forum for issues in the project

אינדקסGalleryחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מגרשים לבניה הפרטית

Go down 
5 posters
מחברהודעה
אלי שהרבני

מספר הודעות : 10
Registration date : 03.12.06

מגרשים  לבניה הפרטית Empty
הודעהנושא: מגרשים לבניה הפרטית   מגרשים  לבניה הפרטית Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 9:26 pm

קיבלתי את ההודעה על מועד ההגרלה והתאכזבתי לשמוע שהמגרשים שמבחינתי היו אטרקטיבים מאוד 305 506 307 הקדמיים , שמורים לטובת הבניה הפרטית . מה דעתכם?
חזרה למעלה Go down
אמנון גולדמן

מספר הודעות : 25

הודעהנושא: מגרשים לבניה עצמית   מגרשים  לבניה הפרטית Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 9:44 pm

כן זה מאכזב מאוד . אלו מגרשים אטרקטיביים עם נוף טוב אהיתי שם ביום השישי האחרון .
חזרה למעלה Go down
שאול שעשוע
Admin

מספר הודעות : 28
Registration date : 01.12.06

הודעהנושא: מגרשים לבנייה פרטית   מגרשים  לבניה הפרטית Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 9:45 pm

הי,
גם אני התאכזבתי מאוד, אך בבחירת השטח לבנייה פרטית צריכים לקחת בחשבון ש:
1. כדאי שיהיו שטחים סמוכים
2. בנייתם כנראה תארך יותר מהבנייה המרוכזת לכן כדאי שיהיו באחת הקצוות של אזור הבנייה.
אני חושב שזה לגיטימי להבין מה השיקולים של איציק ווועדת בנייה.
חזרה למעלה Go down
https://shechania-project.editboard.com
יקי ושרון זפרן

מספר הודעות : 13

הודעהנושא: Re: מגרשים לבניה הפרטית   מגרשים  לבניה הפרטית Icon_minitimeMon Dec 11, 2006 12:39 am

אלי שלום
לי קוראים יקי
אשתי (שרון ) ואני בהתחלה חשבנו לבנות עם עוד קבוצה של ארבה או חמש משפחות ולהמנע מהבניה המרוכזת , אחת הסיבות שגרמו לנו לרדת מהרעיון זה עינין המיגרשים.
למען האמת המגרשים המדוברים ( של החברה שלא בונים בניה מרוכזת ) הם לא העדיפות ראשונה אצלינו , אבל לפי מה שהבנתי מאיציק בשיחה אנו החברה שכן בונים מרוכז נוכל להשפיע על המגרשים שאכן יוצאו מההגרלה , לכן אני חושב שאם ישנם אנשים שכן בנו על המיגרשים המדוברים צרכים אנו לדבר עם איציק ולנסות למצוא מגרשים אחרים שיתאמו לכולנו (אנשי הבניה המרוכזת).
חזרה למעלה Go down
רייפר
Admin

מספר הודעות : 25
Registration date : 02.12.06

הודעהנושא: מגרשים לבנייה עצמית   מגרשים  לבניה הפרטית Icon_minitimeMon Dec 11, 2006 12:40 pm

היינו אתמול אצל איציק והא הסביר לנו בנוסף לסיבות שהוזכרו למטה, שכיוון שהבנייה עצמית תארך יותר זמן מהמרוכזת, אנחנו לא נתעקב ונקבל את טפסי 4, והם יוכלו להמשיך לעבוד מהכביש התחתון, כאילו הם לא מחוברים לפרוייקט שלנו... santa
חזרה למעלה Go down
http://pages.google.com/?pli=1

מגרשים לבניה הפרטית
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-