Shechania Project
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Shechania Project

Open Forum for issues in the project

אינדקסGalleryחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

הקמת מינהלת לפרויקט

Go down 
+2
שאול שעשוע
אמנון גולדמן
6 posters
מחברהודעה
אמנון גולדמן

מספר הודעות : 25
Registration date : 03.12.06

הקמת מינהלת לפרויקט Empty
הודעהנושא: הקמת מינהלת לפרויקט   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSat Dec 09, 2006 9:42 am

על פי מה שנאמר לנו תוקם מינהלת לניהול הפרויקט.
המינהלת תוקם מנציגי הישוב ונציגי המשתכנים שיבחרו ביום ההגרלה .
על מנת לזרז תהליכים אני מציע שמי שמעוניין להיות חבר במינהלת יציע עצמו בפורום .
נראה לי שבמינהלת לא חייבים להיות אנשים עם ניסיון בתחום ( זה לא יזיק ) אלא בעיקר אנשים עם הרבה סבלנות ויכולת משא ומתן .

בתור התחלה אני מציע את עצמי , אמנון גולדמן . אני מהנדס אזרחי ועוסק בניהול פרויקטים בחברת יפה נוף.
Cool
חזרה למעלה Go down
שאול שעשוע
Admin

מספר הודעות : 28
Registration date : 01.12.06

הודעהנושא: מנהלת פרוייקט   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSat Dec 09, 2006 7:36 pm

כל הכבבוד על היוזמה, אמנון. אני חושב שזה רעיון טוב שנשתמש בפורום בשביל זה. הבעיה היא שיש לנו כיום רק 12 משפחות רשומות בפרורום. זו התחלה יפה אך עדיין לא מספיק. נראה לי שנצטרך להוציא אימייל בנושא. אולי נבקש מאיציק שיוציא כזה אימייל, מה דעתך?

שאול
חזרה למעלה Go down
https://shechania-project.editboard.com
אמנון גולדמן

הודעהנושא: הקמת מינהלת   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSat Dec 09, 2006 8:59 pm

נראה לי שלפי הקצב הנוכחי יצטרפו עוד כמה חברים בימים הקרובים אבל באמת כדאי לבקש מאיציק שיפיץ את המסר.
אני אשלח לו דואר בנושא .

שאול אתה שלחת הודעה לכולם על הקמת הפורום נראה לי שאולי כדאי שתשלח הודעה בנושא המינהלת לכל המתישבים . לי עדיין אין רשימת תפוצה עם הכתובות של כולם .

אמנון
חזרה למעלה Go down
רייפר
Admin

Registration date : 02.12.06

הודעהנושא: אהלן אמנון   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSat Dec 09, 2006 9:50 pm

נעים מאוד, שמי יניב וליאת רייפר - אני עדיין לא חתמתי על החוזה ...
באופן עקרוני העברתי את החוזה לבדיקה אצל עו"ד שמתעסקת בנדל"ן (חברה טובה).
לא מיהרתי לחתום - כמה דברים לא ברורים לי .. כמו למשל איך אני חותם על חוזה שעדיין אין לי מגרש ?! איך אני יכול לחתום על חוזה שרשום בו שאני מאשר כי ראיתי את המגרש ואני מסכים וכו' וכו' ... ??? הייתי יותר רגוע אם היה רשום סעיף בחוזה "חוזה זה יכנס לתוקפו לאחר הסכמת המתישב על המגרש אותו הגריל" ... או משהו בסגנון... ועוד הרבה שאלות שיש לנו...
לא יודע, אולי הוא (איציק) יסביר לנו יותר בפגישה ... אנחנו נפגש איתו ממש בתחילת שבוע.
בכל מקרה לגבי הועדה זה בהחלט ראיון טוב להתחיל להציע מראש אך בעייתי ברגע שרק 12 משפחות נרשמו לפורום ... אבל בנתיים גם אני מציע עצמי לועדה והייתי מאוד מעוניין לקחת חלק ולתרום בפעילות - (ללא כל קשר לנסיון הנדסי), כיום אני במחלקת הרכש באלביט.
בכל מקרה אשמח שנמשיך להתעדכן...
יניב רייפר 052-2848464
cat
חזרה למעלה Go down
http://pages.google.com/?pli=1
יוסי חביב

מספר הודעות : 4
Registration date : 07.12.06

הודעהנושא: תגובה לאמנון (מינהלת הפרויקט)   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSat Dec 09, 2006 10:28 pm

שאול ואמנון שלום,
אני מסכים שכדאי כבר להניע את הליך מנהלת הפרויקט כדי לחסוך זמן בעתיד (אוטוטו הכל הולך להיות לחוץ).
לכן אני מציע :
1. לשאול את איציק כמה נציגים של המתישבים יהיו במנהלת.
2. להפיץ בפורום ובדוא"ל לכולם שאנשים המעונינים להציע עצמם ישלחו פרטים בסיסיים (עיסוק ונסיון רלוונטים - משפטי, הנדסי, כלכלי וכדומה) אולי במסמך אחיד.

בצורה זו יהיה לנו המידע הרלוונטי ונוכל לשקול לעניין את המועמדים.

יוסי
חזרה למעלה Go down
רייפר
Admin

Registration date : 02.12.06

הודעהנושא: מנהלת פרוייקט   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 10:39 am

חברים,
לדעתי נושא הכישורים ותחום העיסוק כלל לא רלונטים כנתון להיבחר למנהלת הפרוייקט !
כמובן שזה יכול לעזור אבל הכי חשוב זה אנשים עם סבלנות, רצון להשקיע ולתרום לכלל הפרוייקט.
שבוע טוב elephant

נערך לאחרונה על-ידי בתאריך Mon Dec 11, 2006 1:56 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
http://pages.google.com/?pli=1
חגי ורקפת

מספר הודעות : 7
Registration date : 10.12.06

הודעהנושא: Re: הקמת מינהלת לפרויקט   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 8:55 pm

שלום,
אני מסכים עם הגישה שנושא הקישורים ותחום העיסוק לא רלונטים כנתון להיבחר למנהלת הפרוייקט.
אני מציע את עצמי למנהלת הפרוייקט ומבטיח סבלנות ורצון לתרום לפרוייקט, יש לי ניסיון בפרויקטים של הקמה בתעשיה.

חגי
sunny
חזרה למעלה Go down
אמנון גולדמן

הודעהנושא: הקמת מינהלת   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 9:49 pm

על פי ניסיוני בתחום צריך פשוט ראש טוב , וניסיון קודם הוא לא הכרח.
כמובן שאם למישהו יש נסיון זה לא מינוס .
לפי מה שאני זוכר איציק אמר שצריך משהו כמו 5 חברים . אני מקווה שנגיע בכלל ל 5 מתנדבים
לתפקיד כך שלא יהיו יותר מידי התלבטיות.
חזרה למעלה Go down
אתי ויעקב

מספר הודעות : 2
Registration date : 10.12.06

הודעהנושא: שלום   הקמת מינהלת לפרויקט Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 9:57 pm

שמינו אתי ויעקב אגוזי אנו תושבים משכניה שהצטרפנו לפרויקט הבניה כרגע גרים במנוף בשכירות ראיון הפורום מעולה גם אם להיכנס אליו אני מזעיקה חצי מהבית. לדעתנו למינהלת הפרויקט צריך חבר שיוכל לתרום מזמנו ומסובלנותו.. זה כאב ראש לא קטן. אז בצלחה לכל המצטרפים .
חזרה למעלה Go down

הקמת מינהלת לפרויקט
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1