Shechania Project
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Shechania Project

Open Forum for issues in the project

אינדקסGalleryחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

בהמשך לשינוים בדגם נועה

Go down 
3 posters
מחברהודעה
יקי ושרון זפרן

מספר הודעות : 13
Registration date : 03.12.06

בהמשך לשינוים בדגם נועה Empty
הודעהנושא: בהמשך לשינוים בדגם נועה   בהמשך לשינוים בדגם נועה Icon_minitimeSun Jan 07, 2007 8:14 pm

לאחר הישיבה שהיתה אתמול החלטנו שאנו רוצים להגדיל את המחסן עד לקו הבית , להגדיל את המטבח חצי מטר שמאלה (כאשר מסתקלים מהסלון אל המטבח ) והיתה דילמה בקשר להגדלת הסלון.
אנחנו (שרון ו-יקי)חושבים שאנחנו לא צריכים להגדיל את הסלון הנוכחי במיוחד שהגדלה זו באה על חשבון הגינה שהיא קטנה גם כך .
מה אתם אומרים בעינין (אנו צריכים להגיע לחלטה כולם , מכיוון שיהיה בסופו של דבר דגם נועה אחד , עם שינוים או את הדגם המקורי)
תודה רבה
שרון ו-יקי
חזרה למעלה Go down
אמנון גולדמן

מספר הודעות : 25
Registration date : 03.12.06

הודעהנושא: הגדלת הסלון בדגם נועה   בהמשך לשינוים בדגם נועה Icon_minitimeSun Jan 07, 2007 9:51 pm

שלום לבוחרי דגם נועה

לפי מה שהבנתי עדיין אין תמימות דעים לגבי הגדלת הסלון בדגם נועה ( חצי מטר לכיוון הנוף ). אז כדי לשכנע את אלו שעדין לא השתכנעו להלן הסיבות:

- במידה ומצמידים את הבית כמה שיותר למעלה נשאר כיום 5.3 מטר עד קצה המגרש. חצי מטר זה לא משהו שמרגישים בו ואם המרחק יהיה 4.8 זה לא נראה לי קריטי.צריכים להבין שבכל מקרה הגינה תראה קטנה כי תכסית הבית היא 155 מ"ר כיום לפני ההגדלות מה שמשאיר בערך 300 מ"ר של גינה שמתפזרת מסביב לכל הבית (לא יהיה קטע גינה רצוף יותר גדול מ-8*8 )

- רוחב הסלון כיום הוא 3.65 מטר שזה קטן בכל קנה מידה . תמדדו בבקשה בבית את המידה הזו ותבינו. לשם המחשה הקיר של הסלון הקרוב למטבח כל כך קטן (2.8 מ' )שנכנסת לידו בקושי ספה דו מושבית.

- אם הבעיה היא ההגדלה הכללית של הבית אז תוספת חצי מטר לסלון מוסיפה בסה"כ 2.5 מ"ר לבית.

- כמו כן מי שחושב על קמין בסלון במצב כיום לא נראה שיש מקום להציב אותו. חצי מטר לא יעזרו הרבה אבל אולי ישפרו את המצב בקצת.

לסיכום מי שרוצה את השירטוטים שלי שמראים גדלים אמיתיים של רהיטים ואיך הם יושבים בבית מוזמן לשלוח לי דואר ויקבל בחזרה שרטוט.

אמנון גולדמן Cool
חזרה למעלה Go down
רגב

מספר הודעות : 4
Registration date : 02.01.07

הודעהנושא: Re: בהמשך לשינוים בדגם נועה   בהמשך לשינוים בדגם נועה Icon_minitimeMon Jan 08, 2007 10:32 am

אמנון הצלחת לשכנע אותי , גם לדעתי זה לא משמעותי לגנוב עוד חצי מטר מהגינה , לאחר עיון בתוכניות שלך זה באמת לא הבדל משמעותי בהוספת מטרים לבית 2.5 מ"ר נוספים אבל כל כך משמעותיים. אז אני מצטרפת אליך בנושא הגדלת הסלון.

ברצוני להזכירכם כי יש להחליט מהר ולהודיע על כך כדי שנוכל להגיע להחלטה סופית ואיתה לגשת לאדריכל.

יום טוב לכולכם
לימור ואסף רגב
חזרה למעלה Go down

בהמשך לשינוים בדגם נועה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-